Podívejte se na stránky Gambrinusu Podívejte se na stránky Gambrinusu Index Index Index
Podívejte se na stánky Gambrinusu Podívejte se na stránky Gambrinusu Index Index Index
Radio Beat Vrátit se zpět na hlavní stranu - index Index Index
Praha pátek
Praha sobota
Praha neděle
Aktuality, změny, zpravodajství a zajímavosti - kontakt na webmastera...

Důležité zprávy od organizátorů:

 

Byly provedeny úpravy programu na Barvách Léta Poděbrady 2004 - už je to ke zkouknutí...

Pro všechny, dnes jsem to dostal mailem... Areál, kde se konají Barvy Léta Poděbrady 2004, se jmenuje Jezero Poděbrady (nevíte-li, klikněte na odkaz na mapku), listky jsou v předprodeji za 230 na mistě za 270 je jich dost a lidi je dostanou Na Kovárně, V Mosquito baru v Poděbradech a v KIC Poděbrady...


Složení kapel pro letošní ročník je možná trochu netypické, ale je zapříčiněno tím, že některé soubory zde slaví své narozeniny a na svoji narozeninovou oslavu si pozvaly spřátelené kapely. Tři sestry si vybraly svoje kamarády, stejně tak Divokej Bill. Jedinou výjimkou je pátek, kde jsme se snažili o průřez jednotlivými punk styly s využitím převážně slovenských interpretů. Doufáme, že se Vám naše nabídka bude líbit.


Hudební festival Barvy léta 14.-16.5. 2004

Největší pražský hudební festival Barvy léta se v jarním rozpuku letos dočkají svého již pátého ročníku. Vzhledem k tomu, že se jedná o kulaté jubileum, jsme velmi rádi, že všichni headlineři zde oslaví svá nekulatá výročí!

V pátek 14.5. to bude Visací zámek a jeho neuvěřitelných 21 a čtvrt roku (!) a spolu s ním mladé 9 let účinkující Inekafe zo Slovenska. Na tomhle mejdanu s nimi vystoupí Slobodná Europa, parta oldschool punkáčů okolo Whisky Fábera, Tleskač – jeden z nejlepších SKA souborů v zemi, Brickfield skvělá streetpunková parta z Bratislavy (Bicí Ozi - ex Zóna A) , Sitňan o kterém se recenze vyjadřují jako o slovenských Třech sestrách a Princovia což je melodický punkový nářez (kytara Leďo – ex Zóna A).

Sobota 15.5. patří již tradičně Třem sestrám, které rovněž mají narozeniny a to devatenácté! V zástupu gratulantů nebudou chybět kamarádi z Příbrami E!E, mladí chlapci z Dukly Vozovny, pivaři ze Zvlášňý školy, starý známý Doctor P.P., komerčáci z The Radiostars, nekomerčáci DeBill Heads a obzvlášť velký sukces očekáváme od trojlístku našich velkých oblíbenců, kteří vystoupí v těsném sledu: Úspěch, což je instrumentálně vokální těleso ostravského hudebníka Rosti Petříka (pražští fanoušci mohli vidět ve Futuru před Třemi sestrami), Záviš – pornofolkový písničkář (to něco zažijete!) a Jiří Schmitzer, známý muzikant a herec na volné noze.

Neděle 16.5., stejně jako loni, bude patřit mladým a krásným lidem v čele se skupinou Divokej Bill která zde oslaví šesté výročí svého vzniku. Spolu s nimi uvidíte Vypsanou fiXu z Pardubic, Spacepubové Lety Mimo, neoneopunkové Jaksi Taksi (Všechno dobrý!) vícpunkové Totální nasazení, funkové Hraczki, moderní Southpaw, skvělé Apple Juice, Boa a Medvěd 009.

Koncerty se uskuteční na východním cípu štvanického ostrova, kde se Barvy léta konaly v roce 2001, vrací se tudíž ke klasickému modelu open-air festivalu, ale přesto se návštěvníci nemusí obávat nepřízně počasí – budou pro ně přichystány velkokapacitní stany. Budete se moci zúčastnit turnaje ve stolním fotbálku o dresy našich fotbalistů na EURU a další zajímavé ceny. K dispozici budou pochopitelně i stánky s občerstvením a ostatním zbožím.

Těšíme se, že to s námi pěkně oslavíte!


Info: www.barvyleta.cz, www.trisestry.cz, www.divokejbill.czKupte si lístky na Barvy Léta 2004 v předprodejní sítí Ticketstream...
Infotel.: 608 882 932


TV O - mediální partner
Music - mediální partner
Saty - partner
Giordano - partner
K-TECH - Partner
NAUT - partner
Sirius - partner
 
© 2004 Barvy léta - Ing.Magor & Krakonošovo s.r.o - Webmaster: Franta Sahula